‘BEREKET KONVOYU’ BOSNA HERSEK TURUNU TAMAMLADI

Balkanlar’daki gönül seferini sürdüren Bayrampaşa Belediyesi’nin Bereket Konvoyu Bosna Hersek’teki ikinci ve son iftar programını Müslümanların yoğun olarak yaşadığı Maglaj’da düzenledi. Maglaj’da 2 bin 500 kişiye iftar veren konvoya ilgi büyüktü.

13’üncü kez çıktığı gönül seferini sürdüren Bayrampaşa Belediyesi’nin Bereket Konvoyu, Balkanlar’da iftar ve kültür sofraları kurmaya devam ediyor. Bulgaristan ve Sırbistan’ın ardından Bosna Hersek'e ulaşan konvoy, buradaki ikinci ve son iftar programını Müslümanların yoğun olarak yaşadığı Maglaj'da düzenledi. Maglaj’da 2 bin 500 kişiye iftar veren konvoya ilgi büyüktü.

Maglaj’daki iftar programına Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcısı Can Gökhan Balekoğlu’nun yanı sıra Maglaj Belediye Başkanı Mirsad Mahmutagiç, bürokratlar ve din adamları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Maglaj’daki iftar programıyla Bosna-Hersek turunu tamamlayan Bereket Konvoyu, sırasıyla Sırbistan, Karadağ, Kosova, Arnavutluk, Makedonya ve Yunanistan’da da iftar programları düzenleyerek yurda dönecek.